Bizden Haberler

Yüksek Isıya Dayanıklı Fan

Yüksek Isıya Dayanıklı Fan

Her türlü havaya karşı yüksek ısıya dayanıklı fan oldukça dayanıklı ürünlerdir. Fanlar üretim amacı olarak soğuk ve sıcak havayı dengede tutmak için üretilen ürünlerdir. Bu havaları dengede tutmak..
Tek Cidar Çelik Baca

Tek Cidar Çelik Baca

Genel kapsamda tek cidar çelik baca katı, sıvı ve gaz yakıtların atılması için kullanılan baca sistemlerinden biridir. Bu sistemler yapıldıkları binaya sabitlenerek bozulma olmadan yıllarca kullanılması mümkündür. Tek cidar..
Sığınak Havalandırma Sistemleri

Sığınak Havalandırma Sistemleri

Günümüzde sığınak havalandırma sistemleri, kullanımı yaygınlaşan ve oldukça faydalı bir havalandırma sistemlerinden biridir. Bu sistemler özellikle sığınak mekanlarda bulunduğu için insanların yaşamlarını devam ettirmeleri..
Otopark ve Garaj Havalandırma Sistemleri

Otopark ve Garaj Havalandırma..

Günümüzde otopark ve garaj havalandırma sistemleri önemli bir yere sahiptir. Çünkü otopark ve garajlar günümüzde dış ortamda en çok kullanılan alanlar arasında yer alıyor. Özellikle Büyük..
Otomasyonlu Çöp Şutu ve Çamaşır Şutu Bacalar

Otomasyonlu Çöp Şutu ve Çamaşır..

Günümüzde otomasyonlu çöp şutu ve çamaşır şutu bacalar, özellikle büyük ve toplu alanlarda kullanılan, bir kapak ve kanalla beraber atıkların atık odasına iletilme sistemidir. Bu sistem özellikle otel, AVM, iş..
İgdaş ve Akredite Onaylı Çelik Bacalar

İgdaş ve Akredite Onaylı Çelik..

Firma olarak igdaş ve akredite onaylı çelik bacalar konusunda sizlere en iyi ve garantili hizmeti sunuyoruz. Çelik bacalar günümüzde en kullanışlı ve en kaliteli baca yapılarından biridir. Bu baca hizmetini firmamızdan en iyi ve en..
Hücreli Aspiratör

Hücreli Aspiratör

Genellikle hücreli aspiratör, havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerinde ortamın havasını yenilemek ve temizlemek için kullanılan ürünlerdir. Hücreli aspiratörler diğer ürünlerden biraz daha farklıdır. Bu..